Magyar Katolikus Lexikon > F > Ferences Plébánia Üzenetei, A

Ferences Plébánia Üzenetei, A, Pécs, 1937. márc. 3.-1939:2. sz.: plébániai lap. - Megj. rendszertelenül, 4 old. Szerk. és kiadó a szigeti külvárosi Szt Ferenc egyhközs. AC. Fel. kiadó Jagicza Juvenál. Ny: Dunántúl. - Melléklete 1937. X. 3: A külv. Szt Ferenc pléb. egyesületeinek gyűlése. - Kz-ként terjesztették, a pléb. belső életét mutatta be. Rovatai: Pléb. hírek, Egyes. hírek, Misenaptár, Pléb. naptár, EMSzO-hírek. Fölhívta a fiatalokat az egyes-ekbe való tömörülésre, a lányokat, hogy csatlakozzanak a KLOSZ és az EMELKA tagságához, tudósított a Pécsi Szeráfi Kórus hangversenyeiről, karitatív akciókra mozgósított. K.I.

Baranya m. sajtóbibliogr. 1992:112. (202.)

Ferences Plébánia Üzenetei, A